Hakkımızda

Kusursuz hizmet ve önce sizin memnuniyetiniz felsefesi ile başlayan iş yaşantımız 1985 senesinden beri sürmektedir. Bizim için önemli olan müşterilerimizin güvenini ve sevgisini kazanmaktır.

Soba ve soba malzemeleri satışı ile ilk ticari yaşantımıza adım attık. Zamanla geliştikçe bu sektörü yeni atılımlarla bugünlere kadar getirdik.

1998 senesinde Lider Dekoratif Demir Ürünleri İmalat San. ve Tic. Ltd. Şti. ile yaptığımız anlaşma ile ferforje dekoratif demir ürünlerinin satışına başladık. Bunun yanında Alba Kalıp ve Otomasyon Makineleri İmalat San. Tic. Ltd. Şti.’nin de birbirinden nadide ferforje ev aksesuarlarını geniş ürün yelpazemiz içine kattık.

2007 senesinde de Hürsan Şömine A.Ş.’nin Çanakkale ve Balıkesir Bölge Bayiiliğini aldık. Bu sayede ticaret alanımızın içine şömine, barbekü satış ve montajını da ekledik. Çanakkale Bölgesi şömine ve barbekü montajında bireysel ve toplu konut olmak üzere bir çok işe imzamızı attık. Hürsan A.Ş.’nin ürün portföyünde bulunan modern, rustik, domi-klasik, ahşap, klasik, L tipi, U tipi, çift taraflı vb. şömine çeşitleri ile sizlere çok farklı seçenekler sunuyoruz.

Ferforje demir ürünlerinde toptan satışlarda Çanakkale Bölgesine adrese teslim imkanımız ile müşterilerimizin memnuniyetini kazandık.

Daha geniş bilgi için İletişim sayfasında bulunan telefon numaralarından veya e-mail adresinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.


Saygılarımızla, 
Onur Ticaret